Күндү форум олохтоохторо!
Бу форум Дьоһун саас форуму кытта холбонно, саҥа холбоһуктаах форум Сахалыы диэн ааттаах.
Бу сирэйгэ саҥа теманы эбэтэр комментарийы суруйуу кыаллыбат, ол гынан баран холбоһуу иннигэр суруллубуту ааҕар кыах хаалар.
Саҥа Сахалыы холбоһуктаах форумҥа киириҥ, кэпсэтиҥ!
мин биир уолу астынабн гнан баран...
Ангел  -    3241
бастаан мин бэйэм смс суруйбутум ону эппиэтэбэтэ5э..ону кыыьыран баран кини до5оро "Г"сыдьыаха диэбитин собулэьэн кэбиспитим,кинини эрэ умнаары..кэлин билбитим он неотв на мои смс птому что у него денег на счету небыло уьу..птом он говорил типа шо я ему тож очень нравлюсь типа я оч красивая игн..но он узнал шо я встр с его другом..
но я расталась С "Г"..но "А"хочет встр со мной но он сказал типа моей подруге шоб я не писала ему и неотв на его смс типа ОН хочет меня добиватся..но я нехочу ждать..я хочу сейчас..ато я разлюблю его дии..что делать подскажите,плииз...
Ответов 6
  • Ляля
    27 ноября 2010

===

а что ты так страдаешь?! добивайся да гыннын ээ.. улахан эбит!!! ол эн туохха ыксыыгын ду?!).. но если подумать ты боишься разлюбить его раньше времени, то зачем начинать отношения в которых ты все равно разлюбишь.. и под конец нельзя играть чужими чувствами я про "Г".. ама да таптаабытын иьин барыта эн ба5арбытын курдук буолбатын эмиэ ойдоо..

0
    • сарданкооо
      27 ноября 2010

за двумя зайцами побежишь ни одного не поймаешь диэни билэ5ин да?

мин оннукка сама тубэспитим,акаары санаабар,

0
      • сайана
        6 декабря 2010

...

ото кырдьык кэтэс э тафтыр болаха,но если разлюблю дир болаха не мучай себя и его сразу скажи

0
  • 1234
    14 декабря 2010

Влюбчивая да?

Хас саастааххыный уопсайынан?Разлюблю диэн хайдах?Если любишь...,думаешь что он тот самый... будешь ждать век бо.Детский сад короче.разберись в себе с начала...

0
  • Уол
    15 апреля 2017

Гречка чиэн баран ысанээс

0
  • )
    8 мая 2017

Санта-Барбара отдыхает

0
Обратная связь