Хайдах кыыстан уолаттар саллалларый, куттаналларый?
555  -    339
миэхэ бир уол эйигитэн уолатар салалара кутаналара буолуо дэбитэ
Ответов 48 Написать ответ
  • уолчаан орегинал
    8 апреля 2012  

дьедье курдук бодибилёр чечелертен кутанабын кырбан кеье ди дьебелетехпине=) эн стероид иьен онук буолтун да хас килени кете5е5ун?

0
  • уол21
    8 апреля 2012  

всмысле куттаналлар саллаллар? Уолаттар страшнай сирейдеех эмис маадьагар кыргыттартан саллаллар

аьара билинээспит кыргыттарна вообще чугаьаабаттар, сопко этэбин батта уолаттар!

Так что норм буолуохха наада
    Кыыс буолан баран бэйэгитин корунэ сылдьын

0
  • Bale13
    Bale13
    Имя Фамилия
    8 апреля 2012  

звезднай болезньаах кыргыттартан саллабын)

0
    • Жена
      8 апреля 2012  

Ото мин киьим истерикалатахпына саллар

Могу закатить такой скандал, если арыгылата5ына, шоулата5ына.. Наверно неправильно делаю да, уолаттар? Один раз стульчиком по башке дала, машинабн угоннаан, арыглыы барбытгар! Сам напросился хотя.

0
  • -
    8 апреля 2012  

Крашкаланан, прическа, каблук буолан авто ыытан элээрдэн кэлэн круто тахсан кэллэхтэринэ 100 метров

никто не подходит, аһара мощнай көстүү. Сама от себя ***, конечно глуппо, но уолаттар сыҥаахтара түһээлар.

0
    • Огненный_Стас_1_
      8 апреля 2012  

Внешность конечно играет немаловажную роль,но, парни все таки ищут содержимое.

наьаа бэйэтин билиммит,пустышка,глупышка пивоьыт аны туран табаахсыт кыргыттартан уолаттар отой чуматтан курдук куттаналлар,да и потому что они просто бесят.

0
      • -
        8 апреля 2012  

Какое содержание? Не смеши ! Парням дай красотку и все.

Высокая, стройная, не смуглая, большие глаза, и все! Буду бегать как собачонки, айкью, характер-марактер дело наживное, можно симитировать.

0
        • Огненный Стас
          8 апреля 2012  

Да кому как буо скажу одно,некрасивых........ вернее будет сказать не боятся, а сторонятся.

0
  • trn
    8 апреля 2012  

когда девушка красивая, высокая, стройная. при таком раскладе мне было бы страшно подойти

0
  • дарХан.
    8 апреля 2012  

!!!

"миэхэ бир уол эйигитэн уолатар салалара кутаналара буолуо дэбитэ"... а ты побрейся, выдави прыщи, сбрось 20 кг, отрости волосы, и вставь наканецтаки зубы... гы гы гы

0
    • Сэмэнчиг
      8 апреля 2012  

Цитирую

"некрасивых
      вернее будет сказать не
      боятся, а сторонятся. -" Бу верно сказали

0
  • +
    8 апреля 2012  

- ыйытабын то5о именно не смуглая диэтин?

я смулая, солярий не нужен, от природы загорелая не грязно темная а золотистая что ли)

0
    • мариша
      8 апреля 2012  

уолаттар боятся сильных женщин!однозначно потомучто рядом с такими женщинами они чувствуют себя не мужиком кроче.

а так рядом глупими женщинами они думают что они короли! Если девушка сильный человек и еще к этому красивая, то мондраштыллар бо!

0
  • +
    8 апреля 2012  

куттаналлар саллаллар диэн икки понятиялаах ди чэ ба5ар ол кыанар кыыстан

куттаныахтара саллыахтара, уонна уолаттар толлоллор эбит ээ,холобур миэхэ наар суругунан , телефонунан эрэ билсэ сатааччылар,или дьон через, почти ха4ан да кыыщщаан билсэбит да? диэбэтэхтэрэ, син биир суох диирбин сэрэйэллэр бы4ылаах этэ, то ли куттаналлар) эбэтэр наар комоло4о игин сатыыллар, то5отун бэйэм да билбэппин)

0
    • Семенчиг
      8 апреля 2012  

Мин лично кыраьабысса кирбит тахсыбыт барытын ситиспит кыргыттартан толлобун куттанабын

0
      • +
        8 апреля 2012  

мин киирбит тахсыбыт, барытын ситиспит да буолбатахпын,

тас костуум оттон чиэ4инэ эттэххэ кырдьык ол тардар бы4ылаах,но дьинэ мин боростуойбун ээ ки4и бы4ыытынан просто а4ара скромнай буолан элбэх санам суох игин ону высокомернай игин дии саныыллар бы4ылаах

0
        • Уол
          8 апреля 2012  

"+" ка анаан

сырайгын кордор эрэ, тугу эрэ салгынныыр быьылаах сымыанан=) красавицабын диэн баран хас хотон аайы баар диэбит курдук кыргыттар буолааччылар соро5ор. без обид.

0
          • вася--
            8 апреля 2012  

киирбит тахсыбыт диэн ол аата уоссайынан энергетикалара эр киситээгэр быдан куустээх

эр киьини басыйар

0
            • +
              8 апреля 2012  

Вася инник диэн хайдах эрэ на4аа барсыбат ди

киирбит тахсыбыт диэн , сытыы, общительнай, кэлэр барар , кэпсээннээх, активистка, тургэн туттуулаах , ыксаллаах игин диэн ойдобуллээх , мин санаабар

0
          • +
            8 апреля 2012  

"красавицабын" диэбэтэх курдукпун ди, оссо биирдэ аах эрэ,буллаххына этээр ханан сурулла сылдьарын

0
  • Твигги
    8 апреля 2012  

однозначно парни боятся сильных духом девушек))

не хочу говорить, что я сильная и все такое, но мне бывший так говорил. еще грил, что за мной и не поухаживаешь, все сама делаешь диир этэ. изза этого и расстались наверное, он мне по большому счету и не нужен был. что с ним, что без него, никакой разницы. а парню нужно чувствовать себя завоевателем, главнее и сильнее и бла3. ко мне мои ровесники боятся подкатывать))) старперы пристают, меня это бесит. но опять же ровесники меня ничем удивить не могут. сейчас я ни с кем не встречаюсь и абсолютно счастлива))))

0
    • Strong_woman
      8 апреля 2012  

миэхэ настроениебыттан тутулуктаах... кулэ уэрэ сырыттахпына муеткэ тиигээйилэр туьэллэрин курдуктар уолаттар билсиьэри:)

оттон куьа5ан настроениелах буоллахпа куттанан чугаьаабаттар, билсээри гыннахтарына посылайдаан кээьэбин:)

0
    • Юная
      9 апреля 2012  

та же ситуация

но я не совсем счастлива:))

0
  • венера
    8 апреля 2012  

.

оттон миигин уолаттар сугун сырытыннарбаттар,хотя я тож стройная,высокомерная.машина,каблук,прическа..то5о эрэ толлубаттар куттамматтар ди,хата наоборот.подругаларбар ,,сыт таьаарабын,,диэччим

0
    • уоль
      8 апреля 2012  

.

Тох сытын та4аара5ын? =) Ата5ын киэнэ да? =D

0
      • Я
        8 апреля 2012  

Мин боксанан дьарыгырар этим,о.и этим-сииним не такая уж стройная,тонкая:)а так син биир эр дьон хара5ыгар быра5ыллабын:-)

0
    • Крутая
      8 апреля 2012  

Феромоны может? "Сыт" буолан, ахах :D

0
  • -
    8 апреля 2012  

При деньгах, кыахтаах ыал кыыһыттан саллаллар простой уолаттар.

0
  • Мин
    8 апреля 2012  

Мужчины боятся сильно ухоженных (красивых ( фифа - барби)) или наоборот неухоженных (марба)

0
    • Гопа
      8 апреля 2012  

Барбилартан боятся подойти а марбалартан просто сторонятся

0
  • Крутая
    8 апреля 2012  

Наскока мне известно, деловой баайитык туттар, чочойбут кыыстарга или жестко нагламуреннай девкаларга не подходят, саллаллар :)))

А так миигиттэн саллаллар и не подходят, те которые знают моего как бы "возлюбленного", хаха, лошарики они :P А так не знающие чугаhыыллар, честь и хвала им, я ж не кусаюсь :)))

0
    • ЭйПи
      9 апреля 2012  

.

Уоллаах кыыс боллаххына то5о чугаhыахтарай? =))) Куттанар инин ден ботах бо,ведь хороший поставленный удар в челюсть успокоит любого "крутого"!Без обид? =D

0
  • .
    8 апреля 2012  

венера

ошоо мин стандарт болла5ым дуу?

0
  • marius
    9 апреля 2012  

эппиэттибин

прическа,каблук,макияж,стильно танныбыт кыыс массыына иhиттэн тахсан кэллэгинэ уолаттар куттаныман.билсэн исин.бу кыыс ис санаатыгар киирдэххитинэ отой боростуой бэйэн киhин сылдьарын эйдиэххит.по себе сужу.просто кыыс бэйэтин кэринэрэ тох да куттала сох.мы такие же люди как все

0
  • черная мышь =)
    9 апреля 2012  

очень интересный топ =)

я в школьное время изучая парней в кл 7 -8 поняла что им нужна девочка популярная накрашенная (при макияже) вся такая крутая( курит пьет) и носит одежду из бутиков.в то время я дочь преподователя была серой мышью в очках на меня никто не обращал внимания.в студенческие годы распустила свои длинные волосы надела линзы следила за модой одела каблуки и прилежно училась а однокурсница пустила слух что я встречаюсь с каким то боксером увидев меня и моего брата в итоге вышла замуж за "ботана" у нас есть прелестный сын и я счастлива в толстовке и джинсах =)

0
  • Юная
    9 апреля 2012  

Не слушайте никого,девочки!:))

Один говорит красивую,другой - красивых боюсь,третий - главное содержимое,четвертый - айкью не важно...короче,будьте самими собой.У всех есть половинки.Рано или поздно найдете его:)

0
  • _Mustang_
    9 апреля 2012  

Ыарахан характердаах буоллаана, боростуойдук эттэххэ

0
    • .
      9 апреля 2012  

мин

онтон мин сыгынньах кыыстан куттанабын..эмиэ алимент телуем диэн) хэхэ

0
      • ЭйПи
        9 апреля 2012  

.

Мин кимтэн да,тохтан да куттаммаппын,зачем бояться?Один раз живем! =D Уолаттары утары сутурук баар,кыргыттар утары обояние! =D

0
        • кыыс
          9 апреля 2012  

миигин кытта

куруук билсэн кинотеатр кафешка клуб илдьэллэр ынырык общительнайбын уолаттарым вино игин туруораллар бэйэлэрэ холуочуйан баран сарбаннаан истэхтэринэ быьа5ы остуолга туруорабын тургэнник 8йд8н8лл8р бачча нарын кырасыабай буолан баран характерын дьаабы дииллэр да симмиир арахпаттар

0
        • 55 тээх
          9 апреля 2012  

Встряска

Кэргэним сутэ-хоно аргылыыр буолла, о5олор кыралар. Тууну быьа кууттум, суох. Кунус хоспоххо итирик утуйа сытар. Абараммын швабранан кырбаан куоттарбытым. Санаттахха кулэр.
          Ийэм балта былыр харда5аьынан тонсуйааччы эрин, а так утуйбакка ньа5айдана сылдьааччы.

0
  • Ыстаппыт .
    9 апреля 2012  

ытырык кыыстан.

эмэ туран аны баарбын сохпун быьа ыстыа диэммин дьэ саллабн айыка доо ыарыыта бэт!

0
  • эдэр
    9 апреля 2012  

жооска кырасыабый кыргыттартан жооска куттанабын

ааж сурэгим мохсооччү

0
  • кыыс о5ото)
    9 апреля 2012  

мин о5о эрдэхпиттэн уолаттары не как противоположный пол воспринимаайдыыр этим

барыларын кытта тэннээхтэрим курдук сыьыаннаьабын.не заигрываю, не стесняюсь,не кокетничаю.кэргэммин да кытта сначало как друзья общались.хата кыргыттар саллаачылар быьылаах:))) незнаю из за чего.может из за того, что я слишком простая?

0
  • KayaVerner
    KayaVerner
    KARINA
    Ветеран
    14 февраля  

Еси ты Ньургуша или шот наподобие, то полюбак муччинки тя боятсяface with tears of joy

0
Ответ на тему: Хайдах кыыстан уолаттар саллалларый, куттаналларый?
Введите код с картинки*:  Кликните на картинку, чтобы обновить код
grinning face grinning face with smiling eyes face with tears of joy smiling face with open mouth smiling face with open mouth and smiling eyes smiling face with open mouth and cold sweat smiling face with open mouth and tightly-closed eyes smiling face with halo smiling face with horns winking face smiling face with smiling eyes face savouring delicious food relieved face smiling face with heart-shaped eyes smiling face with sunglasses smirking face neutral face expressionless face unamused face face with cold sweat pensive face confused face confounded face kissing face face throwing a kiss kissing face with smiling eyes kissing face with closed eyes face with stuck-out tongue face with stuck-out tongue and winking eye face with stuck-out tongue and tightly-closed eyes disappointed face angry face pouting face crying face persevering face face with look of triumph disappointed but relieved face frowning face with open mouth anguished face fearful face weary face sleepy face tired face grimacing face loudly crying face face with open mouth face with open mouth and cold sweat face screaming in fear astonished face flushed face sleeping face dizzy face face without mouth face with medical mask face with no good gesture face with ok gesture person bowing deeply person with folded hands raised fist raised hand victory hand white up pointing index fisted hand sign waving hand sign ok hand sign thumbs up sign thumbs down sign clapping hands sign open hands sign flexed biceps

Предложения и замечания